KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13062024
nr 1306 2024
Carl Wahlbom
(1810-1858), Sverige
Akvarell, Carl Wahlbom (1810-1858), Sverige, tillskriven. Ej signerad, 25x35 cm
Carl Wahlbom, svensk bildkonstnär född 1810, död 1858.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:03:40
9/2 23:07:15